Co może byc przyczyną bólu brzucha po usunięciu pęcherzyka żółciowego?

Dwa lata temu usunieto mi pecherzyk zolciowy z powodu kamieni.Od tamtej pory odczuwam bole na srodku i w lewej stronie brzucha, sciskanie, pobolewanie z glodu, biegunki.Usg ok, gastroskopoa nic nie wykazala. Enzymy watroba/trzustka w normie poza amylaza z moczu podwyzszona 556, na drugi dzien511/400 normy. Gdzie szukac przyczyny?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u gastroenterologa i dalszy proces diagnostyczno leczniczy