Co może być przyczyną mojej niedokrwistości?

Witam serdecznie Od 1,5 roku zmagam się z niedokrwistością.Stwierdzono upośledzone wchłanianie żelaza wiec dostałam 4 dawki ferinject.Kiedy żelazo się unormowało to spadł poziom kwasu foliowego.Bralam przez 3 miesiące i wynik był ok. wiec pani dr.kazala odstawić.Po kolejnym miesiącu znowu pojawił się niedobór wiec biorę codziennie już przez 9 miesięcy.Jakby tego było mało spadła wit b12- przyjęłam już 16 zastrzyków i mam jeszcze kilka.A wisienka na torcie jest ostatni wynik i...niedobór 25-Hydroksywitaminy D(11)Wizytę u hematologa mam w styczniu i trochę się niepokoje bo tak naprawdę ciagle pani dr.pisze”niedokrwistosc nieokreślona” Odnoszę wrażenie iż nie odkryła jeszcze przyczyny?Prosze o poradę.

W celu określenia przyczyny niedokrwistości zwykle przeprowadza się szeroką diagnostykę. Niedobór witD3 należy uzupełnić - min. 4000jm/dobę przez 30 dni, potem 2000jm/dobę