O czym świadczy nawracająca niedokrwistość?

Witam. O czym swiadczy nawracajaca niedokrwistość. ? Jem duzo produktow, ktore zawieraja zelazo. Jak bylam u Pani doktor to powiedziala, ze moge mies problem z woreczkiem zolciowym. ? Juz nie pamietam ale z czym takim ze po prostu jest problem z przyswajaniem. Mowila ze moj wynik to 10, a jesli schodzi do 8 to wtedy zaczyna sie jakas diagnostyke. O co w tym wszystkim chodzi. ? Przez to wszystko jestm bardzo oslabiona,ospala,bez energi,bol w klatce piersiowej,kłucie serca,tachykardie.

To zależy od rodzaju niedokrwistości. Prawdopodobnie pisze pani o niedokrwistości z niedoboru żelaza. Jedną z przyczyn jest upośledzone wchłanianie żelaza. W takiej sytuacji trzeba przewlekłe suplementować żelazo i niedopuszczać do obniżenia ilości hemoglobiny. Morfologia ma być w normie. Jeśli tak nie jest to proponuje konsultację u lekarza hematologa.