Co może być przyczyną skrócenia okresu?

Dzień dobry, z narzeczonym planujemy dzidziusia i kochaliśmy się w dni płodne. Miesięczke dostałam w terminie ale była inna niż zawsze. Zamiast trwać 5-6 dni trwała 3. Pierwsze dwa dni były obfite ale zdecydowanie mniej niż zawsze dodatkowo krew miała kolor jasny czasami jak zwykła krew po skaleczeniu. 3 dnia krwawienie było skąpe wystarczyła 1 podpaska na dzień. Przez całe krwawienie nie było skrzepów krwi dodatkowo nie bolał mnie brzuch co przy pierwszych dniach nigdy nie miało miejsca. Co może być przyczyna skrócenia okresu? Dodam że 4 dnia robiłam test, wyszedł negatywnie. Kobieta 26 lat

Dzień dobry, przyczyn może być kilka- m.in. stres czy wzmożony wysiłek fizyczny. Jeżeli coś Panią niepokoi, proszę udać się do ginekologa.