Co może być przyczyną takiego krwawienia?

Kobieta , lat 19. Miesiączki mam regularnie, w tym miesiącu tez była w terminie. Trwała 6 dni jak zawsze potem dzień spokoju i znów zaczęła lecieć mi krew , taka dziwna ciemna i było jej malo krwawilam tak po trochu 2 dni, nie było to obfite krwawienie , co to może być ? W 2 i 3 dniu okresu 10 godzin spedzilam w tamponie zmienialam go co 5 godzin , pracowalam i balam się ze mi przeleci , co może być przyczyna tego krwawienia ?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa