Co może jeść osoba cierpiąca na raka jelita grubego?

Dzień dobry, potrzebuję trochę nietypowej porady. Jestem właścielem sklepu spożywczego z naciskiem na zdrowy asortyment. Muszę wykonać kosz prezentowy dla osoby, która cierpi na raka jelita grubego. Proszę o podpowiedź co powinno znaleźć się w takim kozzu?

Proponuję zasięgnąć porady dietetycznej. Na pewno produkty lekkostrawne, zdrowe. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.