Co może jeszcze powodować takie opóźnienia okresu?

Spóźnia mi się okres i to nie raz w sensie mam okres ale nieregularny opóźnia mi się o 2 czy 1,5 miesiąca za każdym razem. Badałam się hormonalnie , nie mam problemów z tarczyca, może czasem nerwowo nie wyrabiam ale tak w gruncie rzeczy zastanawiam co może się jeszcze dziać i spowodować takie opóźnienia.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa i odpowiednia diagnostyka hormonalna