Co może oznaczać ból brzucha obok kości miedniczej?

Witam. Mój problem dotyczy dokładnie bólu brzucha centralne obok kości miedniczej. Ból jest stały i utrzymuje się od 3 tygodni. Morfologia, usg wyszły idealnie, CPR na poziomie 0.1, byłemu badany również urologicznie wszystko ok. Stolec oddawany regularnie, barwy normalnej, test kalu na krew utajona wyszedł ujemnie. Dodam również ze ból pojawił się nagle w czasie sesji gdzie bardzo dużo się stresowalem, stres występuje niestety przez cały czas bólu bo oczywiście boje się że mam raka. Dodam również ze od czasu do czasu mam niepełne wyróżnienie i czasem bulgotanie w brzuchu co spowodowane jest wydaleniem gazów (chociaż nie jest to częste). Nie mam biegunek. Od lekarza gastrologa dostałem przepisane no spe forte, duspatalin retard oraz xifaxan. Biorę je już 3.5 dnia ale bez jakichkolwiek efektów. Dodam również ze w nocy od ostatniego czasu również często wydalam mocz. Ból nie jest bardzo mocny ale jest "denerwujący " bo ciągle o nim myślę i nie potrafię się na innych rzeczach skupić. Kolonoskopie mam na wrzesień ale chyba wybiorę się prywatnie wcześniej. Co to może być oprócz tego że ja myślę że to nowotwór :( ?

Lek. Michał Lenard

Pojawienie się bólu w w czasie stresu może wskazywać na jego psychogenny charakter. Przy prawidłowych wynikach badań bardzo mało prawdopodobna jest inna przyczyna. Sugeruję wykonanie zaleconych badań i kontrolę u swojego lekarza prowadzącego. Pozdrawiam!