Co może oznaczać ból głowy oraz słyszenie odgłosów?

czuyję sie fatalnie boli mi głowa, nie wim co sie ze mną dzieje , słyszałam dzwonek do drzwi wstałam i nikogo nie było boję sie wszystkiego , nurolog mówi że jestem zdrowa , nie wiem czy mam demencje czy sfizofremię . BADANIE MÓZGU ROBIŁAM REZONAN I WYNIK JESYT PRAWIDŁOWY , CO MAM ROBIC

Witam! Być może, że powinna się Pani skontaktować z psychiatrą: bóle głowy i zdenerwowanie mogą być pochodzenia napięciowego i przy podrażnionych emocjach wpływać katatymicznie (życzeniowo) na zmysły. Przemawiają za tym prawidłowe wyniki badań laboratoryjnych. Obawiamy się zawsze tego najgorszego, a to może być jakaś błahostka. Powodzenia W. Łuczkowski.