Co może oznaczać ból lewej piersi u 27-latki?

Mam 27 lat, od kilku dni odczuwam ból lewej piersi, nie jest on bardzo silny, ale jednak jest, nasila się podczas dotyku, ucisku, leżenia na brzuchu. Czy powinnam udać się z tym problemem do lekarza POZ czy od razu ginekologa? A może najpierw zrobić USG albo jakieś inne badania? Jestem bardzo zaniepokojona.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję zgłosić się do swojego ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu, w razie potrzeby skieruje Panią na badania. Pozdrawiam!