Co może oznaczać ból w kręgosłupie między łopatkami?

Witam, od 3 tygodni mam ból w kregoslupie między łopadkami. Ból jest uciskajacy . Pojawiają się w okolicy mostka i promieniują do szyi, lewego barku, pleców. Ból nasila się w czasie wdechu, kaszlu, chodzenia. Właśnie 3 tygodnie temu podnoioslam coś ciężkiego i od tamtej pory mnie boli. Na początku czułam tylko ucisk na jeden punkt w kregoslupie z czasem się pogłębiał. Ciepłe kompresy maście i masarze nie pomagają. Nie mogę normalnie funkcjonować cały dzień niezależnie co zrobię czy nie robię ból jest. Nasila się on wówczas gdy podnoszę ciężkie przedmioty. Bol jest umiejscowiony głęboko.nie czuje jakby był powierzchowny . Boli gdy leżę chodzę .Bardzo proszę o rade co powinnam zrobić w takim wypadku.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku konieczne jest aby zgłosiła się Pani do lekarza. W pierwszej kolejności powinien to być lekarz rodzinny. Być może potrzebne będą dodatkowe badania aby postawić odpowiednią diagnozę i zastosować właściwe leczenie.