Co może oznaczać brak pragnienia?

Witam, od kilku lat zauważyłam u siebie problem. Nie odczuwam pragnienia,jestem w stanie nie pić nic przez cały dzień. Oczywiście zmuszam się do tego i wszystko funkcjonuje prawidłowo. Czy brak odczuwania pragnienia coś oznacza?

Nie sądzę, proszę po prostu zadbać o prawidłowy nawyk picia wody w ciągu dnia. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.