Co może oznaczać ciemny kał i biały język u rocznej córki?

Witam.mam roczna coreczke. Od urodzenia nie bylo problemow. Wszystko ma w normie.od paru dni robi ciemne bardzo brzydko pachnace kupy. Czasami odrazu po obiedzie. Ma czasami bialy jezyk. Czesto lapie sie za krtan jakby ja gryzlo. Niepokoja mnie te kupy ciemne i zbyt kwasowe. Od poczatku jest na mleko Bebiko po roku przeszla na 3.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się z dzieckiem do lekarza pediatry po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie