Co może oznaczać długo utrzymujący się kaszel u 25-latka?

Od dłuższego czasu mam kaszel szczególnie gdy się kłade oraz podczas kontaktu z zimnym powietrznem gdy jestem na dworze, wcześniej mialem bóle gardła a teraz mnie gardło nie boli ale czuje stan zapalny poniżej gardła i kaszel , nie mam gorączki, ogólnie moje samo poczucie jest dobre. To jest zapalenie oskrzeli? Bo ja czuje jakąś wydzieline i mam lekko ochrypły/lekko świszczący głos. Nie mam gorączki, ani jakiś bóli w klatce piersiowej, plecach itp.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedziec konieczne jest badanie lekarskie Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.