Suchy kaszel przy zapaleniu oskrzeli

Witam. Mam taki problem zachorowałam chyba na zapalenie oskrzeli. Mam objawy takie jak suchy kaszel taki skrzeczący kater ból gardła uciska mi w klatce piersiowej że ciężko mi oddychać. Dwa dni temu mnie bolały styłu plecy tak na wysokości płuc czyżby to płuca ? Oddech mam taki świszczący. Kaszel nasila się przy zmianie powietrza najbardziej męczy mnie w chłodnym wilgotnym miejscu. Jestem za granicą i nie mam jak iść do lekarza.Mągą być z tym jakieś problemy ? Powikłania?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego lub pierwszego kontaktu, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.