Podejrzenie zapalenia oskrzeli

Witam. Podejrzewam u siebie zapalenie oskrzeli wszystkie objawy na to wskazują. Moje objawy to suchy kaszel zmieniający się w mokry z odksztuśną wydzieliną ból w klatce piersiowej podczas głębszego oddech. Ból pleców na wysokości płuc katar i uczucie rozbicia. Gorączka kaszel nasila się na wilgotnym powietrzu.Problem jest taki , że jestem za granicą i nie mam możliwości iść do lekarza. A muszę chodzić do pracy. Cz będą z tego jakieś powikłania? Proszę mi powiedzieć co mam robić? Dziękuję.

Witam serdecznie,

Nie leczona choroba z reguły prowadzi do powikłań lżejszych lub cięższych. Dlatego w przypadku wystąpienia objawów należy bezzwłocznie zgłosić się do lekarza celem zbadania, konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.
Dlatego mimo wszystko sugeruję udać się do lekarza celem konsultacji Pani objawów.

Pozdrawiam.