Co może oznaczać, gdy płód w 41. tygodniu ciąży staje się bardziej ruchliwy?

Witam Co może oznaczać gdy płód w 41 tygodniu ciąży staje się bardziej ruchliwy?

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn jak bardziej ruchliwy? Jeśli tylko coś Panią niepokoi lub jest inne niż zwykle to nalezy udac się do lekarza ginekologa nawet jeśli to jest lekarz izby przyjęć szpitala ginekologicznego