Duża ilość mlecznego śluzu w 39. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 39 tygodniu ciąży ostatnio zauważyłam dużo ilość mlecznego ciognocego śluzu jak kurze białko czy to moze być czop czy to po stosunku

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa, proponuję jak najszybciej. Jeżeli nie jest dostępny lekarz prowadzący to proszę udać się do szpitalnej izby przyjęć szpitala ginekologicznego.