Co może oznaczać jasne plamienie z pochwy?

Witam, mam pewien problem i nie wiem czy powinnam się martwić. Na początku zaznaczę, że wizytę u ginekologa mam umówioną na za dwa tygodnie. Około 3 dni przed okresem dostałam jakiegoś zapalenia/infekcji pochwy, możliwe że było to grzybiczne, nigdy wcześniej nie miałam takich problemów. Podczas okresu razem z krwią wypływały z pochwy niewielkie kawałki jakby błony o jasnym kolorze, było ich bardzo dużo. Nie wiem co to mogło być. Do tego krew nie miała jak zwykle lekko metalicznego zapachu tylko mdły i słodki, bardzo nieprzyjemny. Czy powinnam o coś konkretnego spytać lub poprosić lekarza na wizycie? Czym to może być spowodowane i czy jest to groźne. Powinnam zrobić jeszcze jakieś badania? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Po badaniu bedzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie