Co może oznaczać migotanie obrazu przed snem?

Witam. Dzisiaj przed snem podczas zasypiania przy zamknietych oczach migotal mi obraz takie jakby trzęsienie jakby błyskawice jak otworzyłem oczy to samo miałem bardzo sie przestraszylem czy ktoś mi powie co to ? Dodam że przed snem kręcilo mi się w głowie.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u okulisty i ocena dna oka. czy był jakiś uraz? praca przy komputerze? jakieś inne światło niż zwykle?