Co może oznaczać mój pogarszający się stan zdrowia?

Witam , mam 26 lat i od roku strasznie źle się czuję. BOLI mnie żołądek, codziennie mam biegunki a moj brzuch reaguje na wszystko co zjem. Mialam robione badania gdzie wyszlo tylko ze mam helikobacter pyroli . Badania krwi też nie wygladaja dobrze. Podwyzszone CRP , hemoglobina, eonzofile , hematokryt oraz IGE calkowite 704,50 . Robiłam panel alergenów i nic nie wyszło , na pasożyty również ale w granicy normy jeśli chodzi o bablowice. Wiekszy problem mam z moją głowa . Mianowicie mam torbiel szyszynki . Czasami po 3 dni nie moge wstać z łóżka i ostatnio trafiłam do szpitala z atakiem padaczki .. Strasznie wypadaja mi wlosy od jakis 3 miesięcy . Jestem słaba , poirytowana , chcę mi się spać i cały czas nie do życia . Od pół roku mam jakies guzy na szyi , robilam USG ale Pan stwierdził ze nie wie co to jest i gdy bedzie rosło czy bolało mam przyjść spowrotem . Niestety stało sie to wieksze i bolesne gdy śpię na tej stronie . Wczoraj wyczułam trzeciego guza który wyszedl w tej samej linii. Nie jestem przeziebiona więc wątpię by przez pół roku były to węzły chlonne powiekszone na wskutek czego mogłyby byc tez guzy . Myślałam nad zrobieniem markerów nowotworowych ale nie wiem czy to ma sens ? Dodam ze chodzę do psychologa ale to też nic nie daje . Co mogę jeszcze zrobić w takiej sytuacji ? Kazdy lekarz przepisuje mi leki uspokajajace psychotropowe twierdząc ze to na tle nerwowym jednak to trwa rok czasu bezustannie a moj stan zdrowia jest coraz gorszy .

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Markery nowotworowe są przydatne w monitorowaniu leczenia ale rzadko pomagają przy rozpoznaniu choroby. Myślę, że powinna Pani skontaktować się z hematologiem w jak najszybszym terminie.