Co może oznaczać nocne pieczenie nogi?

Dziś w nocy obudziło mnie niesamowicie mocne pieczenie lewej nogi (na udzie i łydce z lewej strony), zaczerwienienia nie było, ale to pieczenie było bardzo intensywna miałam wrażenie że palę się od środka a na zewnątrz żadnych zmian w postaci np. zaczerwienienia! Co taki objaw może oznaczać?

Witam serdecznie. Podobne objawy mogą sugerować problemy krążeniowe, problemy z unerwieniem kończyny ( często przejściowe zmiany w wyniku ucisku nerwu) lub są one konsekwencją zaburzeń elektrolitowych.