Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może oznaczać osłabienie po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej?

Witam . Mam 24 lata i problem z miesiączka. W październiku odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i do dnia dzisiejszego miałam tylko trzy miesiączki i pojawiły się one tylko dlatego ,że ginekolog przepisał tabletki na wywołanie. Jajniki bolą prawie codziennie ,całe podbrzusze. Ciąża jest wykluczana już setki razy. Tarczyca jest w normie. Czuję się od pewnego czasu bardzo zmęczona i bez sił na wszystko . Co może mi dolegac ?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Sadze ze zaburzenia hormonalne wskazana diagnostyka ginekologiczno-endokrynologiczna

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy