Co może oznaczać palenie policzków?

Witam serdecznie. Od trzech dni odczuwam palenie na polikach i senność. Mam wrażenie wysokiej gorączki zaledwie przy 37 stopniach. Nigdy nie chorowałem neurologicznie i nie odczuwałem podobnych objawów. Czy ktoś wie gdzie jest przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moe być wiele i konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego i wykonanie podstawowej diagnostyki