Co oznacza ucisk w czole z lewej strony?

Witam . Pewnego dnia po imprezie czułem się dziwnie miałem ucisk w czole z lewej strony chyba wysokie ciśnienie po ja kimś czasie kolatanie serca i leki zmęczenie i bezsenosc drgawki wysoka temperatura ciala przez trzy albo 4 dni bałem się nie poszedłem do lekarza ale to ustało jest dobrze czy coś mógł ktoś mi podać specjalnie bo od wczoraj zaczynam się czuć podobnie dodam że przebywał em znowu z tymi ludźmi.

Witam,

w pierwszej kolejności wykluczyłbym przyczyny neurologiczne- wymagane byłoby badanie neurologiczne oraz badania pomocnicze (rezonans magnetyczny głowy, EEG, podstawowe badania laboratyjne).
W przypadku braku odchyleń od normy w powyższych badaniach rozważałbym zaburzenia lękowe (nerwicowe) z napadami lęku- dość często początek przebiega w opisany przez Pana sposób.

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl