Zapytaj lekarza

1 , 0 3 4 , 2 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może oznaczać piszczenie w uchu?

Od 2000r pisk wlewym uchu(lub lewej stronie głowy) bez przerwy przez 24 godz.Byłem u 3 laryngologów zażywałem tabletki i nie pomagły.Ostatnia pani laryngolog chciała mnie do szpitala zabrać na kroplówki ,pytałem czy to pomoże to odpowiedziała że trochę ulży.niezgodiłem się na szpital to mi powiedziała że te piski (niekiedy o dość dużej częstotliwości) mogą pozostać do ostatnich dni mego życia. Na koniec powiedziała mi że o tej nie tylko nie widzą nic w całej UNI ani na całym świecie ..Dziękuję z
MĘŻCZYZNA, 70 LAT ponad rok temu

Zabiegi laryngologiczne

Istnieje wiele zabiegów laryngologicznych, które są stale ulepszane. O tym, co piszczy we współczesnej laryngologii opowiada specjalista dr Michał Michalik.

Ale ja wiem co to może być i wiem co dalej diagnozować, żeby wykluczyć groźne choroby mózgu i nerwów słuchowych dających takie objawy jak Pan ma .Żeby zrezygnować z dalszego leczenia i poddać się trzeba wiedzieć że nic Panu nie grozi. A ta Pani Dochtór niech do końca swoich dni szkoli się w całej Uni i na całym świecie. Proszę przyjechać. Damy radę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy