Co może oznaczać podrażnienie skóry w okolicy klatki piersiowej?

Witam, mam następujący problem z którym udałem się do dermatologa ale leczenie, które podjąłem nie przyniosło żadnych rezultatów. W centralnej okolicy klatki piersiowej i trochę wyżej (okolice obojczyków) czuje podrażnienie skóry (robi się czerwona). Czuje pieczenie i swędzenie. W tych okolicach pod skóra mam takie białe gródki/krosty, których nie da się wycisnąć (nie wiem czy były wcześniej czy pojawiły się wraz z podrażnieniem). Gdy jestem bardzo spocony to piecze jeszcze bardziej. Dermatolog powiedział, że to reakcja alergiczna ale maść, aerozol ani tabletki nie przyniosły oczekiwanego rezultatu i dalej czuje się tak samo. Ubrania nosze takie same, proszku nie zmieniałem.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje ponownie udać się do lekarza dermatologa, oraz do lekarza alergologa celem konsultacji.