Co może oznaczać podwyższone CRP i OB?

Witam, co może oznaczać podwyższone CRP i OB. CRP 39 , OB 35, przy czym Morfologię, HBs i Żelazo Mam idealne. Choruję na Nieswoiste Zapalenie Jelit i nie mam żadnych objawów, jutro mam mieć kolonoskopię czy jest to jakieś przeciwwskazanie ?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Przy przewlekłej chorobie zapalnej poziom CRP i OB może być podwyższony... Oczywiście interpretacja zależy od stanu klinicznego pacjenta, dlatego najlepiej będzie jeśli zgłosi się Pani do lekarza prowadzącego.