Co może oznaczać powiększony prawy jajnik?
witam dzis bylam u ginekologa i powiedzial ze mam powiekszony prawy jajnik. czekam teraz na wizyte USG ale zastanawiam sie co to moze byc ? po tym ze Ginekolog wymacał mi jajnik mam teraz dziwne uczucie jakbym miała tak cos obcego. Boje sie strasznie

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Istnieje możliwość, że w obrębie jajnika wytworzyła się u Pani np. torbiel i w ten sposób doszło do zwiększenia jego rozmiarów. Nie można więcej powiedzieć bez badania obrazowego (USG).