Co może oznaczać problem z dziąsłem po wyrwaniu zębów?

3 lata temu wyrwałem resztę zdrowych zębów w górnej wardze od tamtej pory mam problem z dziąsłem czuje wyciekającą klejącą ciecz nie mogę nosić protezy proszę o pomoc

Konieczna diagnostyka RTG i TK, prawdopodobnie nie zostały usunięte wszystkie korzenie i dalej psują się pod dziąsłem. Po dokładnej diagnostyce będzie można ustalić przyczynę i przygotować plany leczenia.