Co może oznaczać sklerotyczna przebudowa szpiku?
rezonans z kontrastem 9 m-c po discectomi szyjnej C5/C6 jedno zdanie bardzo mnie martwi . Cechy Obrzękowo Sklerotycznej przebudowy szpiku trzonów kręgów C5/C6 Bardzo proszę o odpowiedz

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczna ocena przez lekarza prowadzącego leczenie czy zabieg miał wpływ na taka przebudowę . A czy wcześniejszy rezonans miał także takie zmiany?