Co może oznaczać swędząca skóra twarzy?

Witam! Od 3 miesięcy borykam się z problemem swędzącej skóry twarzy. Świad nie jest silny przypomina "muskanie piórkiem" Skóra nie łuszczy się czasem pojawiają się wykwity nie mniej skóra swędzi takze w miejscach bez zmian. Dermatolodzy nie widza problemu. Skłaniają się raczej w stronę pielegnacji, Przemywanie skóry cetaphilem, krem nawlżający, kolejny specjalista przemywanie borasolem, vit pp. Nic nie pomogło. Generalnie zwątpiłem już w szanse wyleczenia się. Wszedłem w fazę alienacji i bezsennosci. Nie choruje na żadne choroby przewlekle. Wszystkie badania w normie (morfologi, watroba, nerki, tarczyca). Jeśli któryś ze specjalistów mgłby mi pomóc proszę o pomoc.

Pytanie trafia w pulę ogólną, jeżeli chce Pan konsultować się z konkretnym dermatologiem, najlepiej iść na wizytę bezpośrednio. Ja osobiście polecałabym dr Irenę Walecką z MSWiA.