Co może oznaczać taki dołek w brodzie?

Dzień dobry mam 18 lat i odkąd pamiętam miałam gładka brodę. Lecz jakiś rok temu pojawił mi się dołek w brodzie dodam że nikt w rodzinie takiego nie ma no i wcześniej ja również go nie miałam czy to kwestia tego że przytyłam czy o co chodzi ? Bo nie mogę tego zrozumieć czy jak schudne to zniknie mi ?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją .
I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.