Problem z trądzikiem na brodzie u 41-latki

Dzień dobry, od 10 lat walczę z trądzikiem na brodzie, w chwili obecnej mam 40 lat i mam wrażenie ze trądzik się nasila, rozchodzi się na policzki wzdłóz żuchwy, miałam zrobiony cały pakiet hormonalny, androstendion i testrosteron w normie ale w górnej granicy, prolaktyna lekko podwyższona, endokrynolog wykłuczył policystyczne jajniki ,poza tym od czerwca zeszłego roku bardzo wylatują mi włosy, ferrytyna 32, wit. D -40, choruję na haschimoto, hormony w normie, po konsultacji dermatolog chce mnie leczyć antybiotykiem, ale mi sie wydaje że u mnie problem bardziej zwiaząny jest z hormonami a nie bakterią, trądzik zlokalizowany był przez te 10 lat na brodzie, mam tez wypryski na plecach, ramionach i mam bardzo przetłuszcząjacą się skórę i włosy, zatem moje pytanie brzmi skąd ta moja przypadłość trądzik i wypadające włosy wynika i jak mam ją leczyć?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I postawi diagnozę oraz wdroży odpowiednie leczenie.

Przebarwienia
Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry i głębokość przebarwień . I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.