Co może oznaczać ten problem z ropiejącymi uszami?

Od dziecka miałam przebijane uszy, ale za każdym razem po założeniu kolczyków ropiały mi uszy. Niezależnie od tego czy były to złote, srebrne czy stalowe kolczyki, po prostu zawsze jak założyłam kolczyki dziurki robiły się czerwone, bolały i na drugi dzień ropiały. Pogodziłam się z tym, że nie mogę mieć kolczyków, ale sporadycznie na jakieś okazje je zakładałam. Od ponad roku nie miałam w uchu kolczyka, a pewnego ranka obudziłam się z czerwona dziurka w uchu i ropą. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale zauważyłam ze ostatnio dzieje się to częściej. Nadal nie nosze kolczyków, a co jakiś czas rano wstaje z bólem i ropiejącymi uszami. Czemu?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl