Dlaczego w dziurce w uchu mam ropę?

Witam. 6 lat temu przebijałam uszy i nie miałam, żadnych problemów. Od ok. pół roku w jednej dziurce zbiera mi się ropa. Czym to może być spowodowane? Jak to wyleczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u laryngologa lub dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. a czy ziana pojawiła się przy nowych kolczykach? sądzę że kolczyki należy zdjąć.