Jak pozbyć się takiej zmiany na uchu u dziecka?

Córka lat 10 miała przekłute uszy 4 lata temu. Po krótkim czasie zdjęliśmy kolczyk lewy bo zrobił się czyrak, którego udało się wyeliminować. Niestety później sytuacja się zmieniła i od długiego już czasu co 1-2tygodnie w tym miejscu zbiera jej się ropa. Wyciska ją jednym naduszeniem, wtedy ona znika i po 1-2 tygodnia znów się pojawia. Gdy smarujemy regularnie maścią z propolisu ropa chyba się nie pojawia, wystarczy, że przerwiemy to i znowu. Proszę o pomoc.

Dzień dobry, opisany przez Panią przypadek zalecałabym skonsultować z lekarzem rodzinnym bądź dermatologiem, który będzie miał możliwość zbadać zmianę i postawić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia