Co może oznaczać uczucie osłabienia w miejscach publicznych?

Witam, mam pewien problem, mianowicie od 2 lat gdy stoję dłużej niż 10-15min to robi mi się słabo i czuje że zemdleje. Dzieje mi się tak w kościele, w autobusie gdy stoję i w szkole na apelu, podczas którego raz zdażyło mi sie zemdlec. Czy mam sie tym martwic i zgłosić do lekarza poz? Jakie badanie przeprowadzi? Ekg o ciśnienie mam dobre (założony holter ciśnieniowy) mam 18 lat

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowa diagnostyke