Co może oznaczać uczucie spiętego karku i zawroty głowy?

Witam. Od grudnia mam nową pracę i wizę się ona z ciągła jazda autem. Od pewnego czasu czuję że mam spięty kark i mam wrażenie że czasami kręci mi się w głowie przy większej prędkości, zwłaszcza jak wjeżdżam w ekrany dźwiękoszczelne i szybko mijają w oczach. Kilka razy zrobiło mi się gorąco za kierownicą ale otwarcie okna pomogło. Wyniki krwi ma ok. Czy mogę się czymś przejmować? Dziękuję za odpowiedź

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi Pan na co dzień
(poza zawodowo) bo to ma fundamentalne znaczenie, m. in. chodzi o regularną aktywność fizyczną, umiejętność radzenia sobie ze stresem emocjonalnym.
Jak długo spędza Pan "za kierownicą"
Jak się regeneruje?
Jak wysypia?
Jak jest u Pana z suplementacją?

Według mojej opinii, zaprezentowane przez Pana symptomy, mogą wskazywać, na odpowiedź Pana organizmu, na chroniczne zmęczenie
fizyczne/psychiczne/mentalne.
Jako odpowiedź na doznania/zdarzenia/wydarzenia stresowe.

Myślę, że jest to dla Pana sygnał, by być może? zatrzymać się i zaktualizować swoje priorytety?
Bo być może Pana organizm potrzebuje regeneracji sił?

Podsumowując, zachęcałabym Pana, by zacząć od osobistej/kontrolnej konsultacji u Lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje o dalszym postępowaniu diagnostyczno-leczniczym.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605