Czy mam lekką depresję?

Witam, mam ostatnio duze problemy ze soba i z tego co wyczytalem moge miec lekka depresje. Otoz mam ostatnio problemy z koncetracja i emocjami, bardzo czesto mi sie poplakuje, mysle czesto o smierci ale mam male dzieciaczki i nie moglbym im tego zrobic. Nie mam zadnego przyjaciela ani nikogo komu ufam na tyle by z nim o tym porozmawiac, albo boje sie poprostu kogos obarczac swoimi problemami. Malo sypiam, gdyz pracuje 50h na nocki a musze wstac zanim zona wyjdzie do pracy na 14. Czuje ze narzucilem na sb zbyt duza presje, dotyczaca zarobienia pewnej sumy pieniedzy i powrotu do pl (mieszkamy za granica). Nie mam zadego hobby, albo poprostu nie mam na nie czasu lub srodkow. Tak wgl to nawet noe wiem po co to wszystko pisze, poprostu chyba mam

Dzień Dobry Panu,

Z Pana relacji wynika, że z powodu narzuconych oczekiwań i potrzeb finansowych, jest Pan chronicznie zmęczony, Pana organizm jest wyczerpany fizycznie, psychicznie i mentalnie.
A to z kolei powoduje postrzeganie przez Pana rzeczywistości w ciemnych barwach.
Dodatkowo poczucie braku bliskiego Przyjaciela, z którym mógłby Pan szczerze, otwarcie i spontanicznie porozmawiać.
Mogą to być objawy stanu prodepresyjnego albo wypalenia zawodowego.

To, co dzieje się z Pana organizmem jest wskazówką, żeby Pan się zatrzymał i na nowo zaktualizował swoje priorytety, w trosce o siebie i swoich Najbliższych.
Dlatego zachęcam Pana mocno do podjęcia wyzwania, by podzielić się swoimi obawami i wątpliwościami z Kolegą.

Gdyby miał Pan życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Panu tego, czego Pan najbardziej teraz potrzebuje,
irena.mielnik.madej@gmail.com