O czym może świadczyć chroniczne zmęczenie, uciążliwe kichanie oraz zaburzenia nastroju?

Witam mam 22 lata, jestem ostatnimi czasy bardzo zmęczona, choć śpię dobrze, czasem się zdarzy,ze w nocy nie mogę usnąć. Ciagle kicham, dosłownie nie ma dnia bez kichania, zmienne nastroje od eufori do płaczu codziennie, brak apetytu lub duży apetyt kończący się wymiotami i wyrzutami sumienia , wiecznie się denerwuje nawet na drobnostki, dużo pracuje i bardzo fizycznie nie wiem czy to jest powód .

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem rodzinnym aby zastanowić się nad przyczyną objawów.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za pytanie :)

Mam mało danych..., nie napisała Pani:
1. jaki styl życia prowadzi na co dzień? (poz aktywnością zawodową).
2. W jaki sposób regeneruje pani Swoje siły?
3. jak jest u Pani z suplementacją?
4. jaki jest styl Pani odżywiania?
5. Jak jest u Pani z relacjami przyjacielskimi?

Zaprezentowane przez Panią symptomy, wskazują na odpowiedź Pani organizmu, na chroniczny stres emocjonalny oraz zmęczenie fizyczne/psychiczne - czego jest Pani świadoma.

Nie pozostaje Pani nic innego, jak zatrzymać się, na nowo zaktualizować Swoje priorytety - po to by pozwolić Sobie na regenerację Swoich sił.

Widziałabym celowość kontrolnej/osobistej konsultacji, u Lekarza pierwszego kontaktu, który zdecyduje o dalszym postępowaniu diagnostycznym, po wcześniejszym'wstępnym rozpoznaniu symptomatycznym, u Pani.

Po namyśle, myślę, że przydatna byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z Psychologiem - gdyby miała Pani życzenie, zapraszam na konsultację via Skype (Irena Mielnik-Madej).

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605