Co może oznaczać uczucie węwnetrznego drżenia?

WITAM ! MAM PYTANIE CO MOŻE OZNACZAĆ UCZUCIE WEWNĘTRZNEGO DRŻENIA I SZYBSZE TĘTNO? POZDRAWIAM! I Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZ:)

Witam
Dobrze by było skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu , który dokładnie zbada, opowiedzieć o wszystkich objawach, w jakich sytuacjach się pojawiają , kiedy po raz pierwszy Pani je u siebie zauważyła i on najlepiej będzie wiedział ,jakie leczenie zalecić czy może jest to efekt długotrwałego stresu i pierwsze objawy nerwicy lękowej i czy czegoś innego , najlepiej zasięgnąć porady lekarza , który zleci badania i określi podłoże .
Pozdrawiam bardzo ciepło
Anna Reklewska

Witam
uczucie wewnętrznego drżenia pojawia się jak idzie się na randkę, albo czeka się na coś fajnego, ale też jak jesteśmy przerażeni czy w bardzo się czegoś boimy. Z szybszym tętnem jest podobnie albo jak zaraz stanie się na co bardzo czekamy albo jak się czegoś boimy. Idąc ciemną ulicą wieczorem nasze tętno wzrasta i czujemy wewnętrzny niepokój i odpowiada za to adrenalina.
pozdrawiam
anna suligowska