Co może oznaczać większa ciepłota ucha po zabiegu ablacji?

Około 3 tygodni temu miałem zabieg ablacji. Przez jakieś 5-6 dni czułem się bardzo dobrze. Niestety napady migotania powróciły jeszcze gorsze niż przed zabiegiem. Od jakiś 2 tygodni czuję się fatalnie, moje serce bije jak chce. Miewam napady bardzo szybkiego bicia. Dziwnym objawem jest moje lewe ucho, które podczas kilku napadów było gorące (prawe było normalne). Nie wiem czy są to możliwe objawy po ablacji, czy po prostu się ona nie udała. Wizytę kontrolną mam za 2 miesiące i nie wiem czy czekać do tego czasu, czy już teraz się zgłosić.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze wskazana jest wizyta u kardiologa jak najszybciej jeśli niedostępny to CHOCIAŻ do lekarza rodzinnego