Co może oznaczać wydzielina i pieczenie w pochwie po każdym stosunku?

Mam dość duży problem. Po każdym stosunku piecze mnie wszystko w środku jak bym miała płonącą pochodnie. Najbardziej kiedy partner we mnie dochodzi. Na codzień od dłuższego czasu zmagam się z nieustającą bardzo duża ilością wydzieliny z pochwy. Przez to muszę spać w majtkach i z wkładką a w ciągu dnia również używać wkładek bo brudze cała bieliznę. W ciągu dnia jest to ilość mała ale gdy budzę się rano i wstaje przypomina to ilość okresu aż muszę zawsze położyć ręcznik bo wiem że to samo będzie. Śluz jest albo tak biały że wygląda jak sperma bądź lekko zoltawy. Ma bardzo intensywny zapach , ale nie posiada żadnych grudek jak przy infekcji. Mimo wszystko raz w miesiącu mam infekcje intymną spowodowaną stosunkiem płciowym. Mój partner choruje na nowotwór jądra ,jest po usunięciu jednego z nich. Jest czysty bo do urologa chodzi często że względu nowotworu. Nie ma żadnych chorób- jest czysty w pełni. Ja robiłam i wymaz,posiew tlenowy i beztlenowy oraz usg narządu rodnego. Jedyne co wyszło to że mam wyjalowiona pochwe i nie posiadam żadnych dobrych bakterii w niej. Stosuje wpisy nie probiotyki ale to za mało jak widać. Nie wiem co zrobić by ta wydzielina tak uporczywie w tej ilości codziennie nie występowała bo to męczy plus dlaczego po każdym stosunku tak mnie piecze.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza ginekologa i Ew leczenie zarówno u Pani jak i u partnera