Co może oznaczać zgrubienie w piersi?
Witam. Mam 20 lat i obecnie jestem w 16 tygodniu drugiej ciąży. Jeszcze przed ciąża wyczułam guzka w piersi. Dzis bylam na USG u ginekologa i stwierdzil ze nic tam nie widzi i ze po prostu mam takie piersi. Ale mnie ta pierś boli i nie wiem co mam robic. Co to moze byc? Dodam ze leci mi juz siara

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Może to tylko zmiany związane z ciąża, pozostaje pani pod opieką ginekologa, w razie nasilenia dolegliwości będzie na pewno działał.
Pozdrawiam