Co może oznaczać zgrubienie w piersi?

Witam. Mam 20 lat i obecnie jestem w 16 tygodniu drugiej ciąży. Jeszcze przed ciąża wyczułam guzka w piersi. Dzis bylam na USG u ginekologa i stwierdzil ze nic tam nie widzi i ze po prostu mam takie piersi. Ale mnie ta pierś boli i nie wiem co mam robic. Co to moze byc? Dodam ze leci mi juz siara
Lek. Katarzyna Szymczak

Może to tylko zmiany związane z ciąża, pozostaje pani pod opieką ginekologa, w razie nasilenia dolegliwości będzie na pewno działał.
Pozdrawiam