Co może sugerować taki dziwny wodnisty śluz?

witam, spóźnia mi się okres a zawsze miałam regularne miesiączki może raz zdarzyło się przez duży stres i nerwy ale w ostatnim czasie nic z tych rzeczy nie miało miejsca tylko stosunek bez zabezpieczenia i chyba partner nie zdążył wyjąć, mam mdłości ale za każdym razem nie ma wymiotów a bardzo mi się chce, spóźnia mi się okres już 7 dni a moja skóra na twarzy jest strasznie sucha i w niektórych miejscach mam przebarwienia oraz trądzik, szczerze mówiąc czuje się gorzej niż jakbym miała okres, niesamowity ból podbrzusza który czasem jest mniejszy, szybko mija ale też się utrzymuje długo, brzuch jakby jest bardziej widoczny i twardszy, piersi bardziej tkliwe, brodawki ciemniejsze ale nie za bardzo, senna oraz zdarza się że męczę się i dostaje zgagi, mam też huśtawki nastroju. Od naszego stosunku minęło 7 tygodni, miałam po stosunku dni płodne, później też okres ale był krótszy i mniej obfity niż zawsze, dostałam też dziwny śluz który jest wodnisty, czasem tak bardzo dużo go leci że jest widoczny przez spodnie a to strasznie jest nie przyjemne... Proszę o pomoc i odpowiedź z góry dziękuje bardzo :)

Redakcja abcZdrowie

Witam, przede wszystkim warto zacząć od wykonania testu ciążowego, jeśli dotychczas jeszcze Pani tego nie zrobiła. Objawy, które Pani wymienia, mogą być symptomami wczesnej ciąży. Jeżeli jest Pani zainteresowana szczegółami, zachęcam do przeczytania artykułu: https://portal.abczdrowie.pl/jakie-objawy-pojawiaja-sie-w-pierwszych-dniach-ciazy. Wydzielina, o której Pani pisze może być fizjologiczna – wzmożona ilość pojawia się podczas dni płodnych, czasem także w ciąży. O tym rodzaju śluzu przeczyta Pani w materiale: https://portal.abczdrowie.pl/sluz-w-ciazy-rodzaj-nieprawidlowosci. Jeśli wcześniej nie występowała u Pani w takim nasileniu, mogą to być upławy, świadczące o infekcji intymnej. Proszę zwrócić uwagę, czy nie towarzyszy im ból, świąd lub pieczenie i czy wydzielina ta nie zmienia koloru lub nie pachnie nieprzyjemnie. Jeśli objawy nie mijają, proszę skontaktować się z ginekologiem. Więcej na temat upławów pod tym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/uplawy-z-pochwy. Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.