Co może znaczyć ból i ucisk pod prawym żebrem?

Proszę o pomoc . Boli mnie i uciska pod prawym żebrem . Ucisk i ból czuję tylko przy schylaniu się i siedzeniu . Czasem jest to mrowienie ( biegnące wzdłuż zebra ) czasem szczypanie , ból wędruje po całej klatce piersiowej , boli i kłuje prawa pierś ,odczuwam ból świdrujący w łopatkach . Gastroskopia b/z USG wykonane dwukrotnie b/z RtG wykonane w lutym b/z .. Ból potrafi nagle zniknąć ,i czuję się super ,a potem wraca , a jego źródło ( tak czuję ) jest w brzuchu .Co powinnam zrobić ? Proszę o pomoc ..

Ból może być spowodowany zmianami mięśniowo-kostnymi, czyli tzw. nerwoból. Warto wykonać badania laboratoryjne oceniające funkcję wątroby i dróg żołciowych. Wskazana jest wizyta u lekarza i badanie fizykalane.