Delikatny ból z prawej strony brzucha pod żebrem od ponad roku
Witam, od ponad roku mam dziwny, delikatny ból z prawej strony brzucha pod żebrem, jest to niekiedy kłucie, częściej jednak swędzenie, szczypanie, po prostu czuję to miejsce (?). Zdarzają się przerwy, ale ten dyskomfort powraca. Usg nie wykazało żadnych zmian. Co może być przyczyną takich dolegliwości? Z góry dziękuje za odpowiedź.

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie wątroby. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.