Ból podbrzusza oraz ból mostka i prawej strony pod żebrem

Od paru dni dokucza mi ból brzucha (podbrzusza oraz ból mostka, i prawa strona pod żebrem) towarzysz też mi problem z wypróżnianiem. Gdy dotykam brzucha odczuwam ból a brzuch jest twardy. Na początku towarzyszyły mi również nudności ale nie było ani wymiotów ani biegunki. Jem normalne posiłki , po posiłku czuje się ciężko lecz po chwili mi się odbiję i czuje ulgę. Półtora tygodnia temu brałam antybiotyk na przeziębienie, czy te objawy są spowodowane przeziębieniem czy to niestrawność?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości są spowodowane z nieprawidłowościami w obrębie przewodu pokarmowego. W celu ustalenia dokładnej przyczyny dolegliwości konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.