Ucisk pod żebrem i gastritis chronica

witam około półtora roku mam ucisk pod prawym żebrem, rok temu robiłem usg i gastroskopie i rozpoznano gastritis chronica. miałem przepisane leki, ale bul miesiącami lekko zanik ,po 6 miesiącach bul po prawej stronie zebra znacznie sie nasilił zrobiłe morfologie prubę wątrobową i ze jest wszystko ok od tamtej pory mineło już 4 miesięcy i bul ucisk prawego zebra dalej nie ustępuję . proszę o poradę

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
ból prawej strony raczej nie jest związany z rozpoznaniem. Warto wykonać badanie USG brzucha.